Корзина
550 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Узнай свою СКИДКУ на корм для кошек и собак ACANA и ORIJEN Узнать СКИДКУ

Earthborn Holistic Корм для собак

EARTHBORN HOLISTIC -  високоякісний збалансований корм з США. Будучи повноцінним кормом для собак, ці раціони задовольнять потреби  Вашого вихованця незалежно від породи, віку чи особливостей здоров'я. 

Розроблений ветеринарними лікарями і вченими-дієтологами і тому найкращим чином поєднує в собі корисні властивості інгредієнтів, має добродійний вплив на здоров'я собак та володіє неймовірно апетитним смаком, який так подобається тваринам .

 

Собаки еволюціонували як хижаки і, незважаючи на сучасний спосіб життя, їх анатомія мало в чому змінилася. Тому раціони EARTHBORN HOLISTIC наближені до балансу і різноманітності м'ясних інгредієнтів, якими б харчувалися собаки живучи в природному середовищі, і. в той же час, враховують те, що їх сучасний спосіб життя вимагає менше калорій. 

 

EARTHBORN HOLISTIC - це ідеальний баланс білків, легкозасвоюваних вуглеводів, жирів і клітковини. Про здоров'я всіх систем організму Вашого вихованця подбають натуральні антиоксиданти, мінерали, вітаміни і пробіотики, що входять до складу продукту. Earthborn Holistic пропонує корисний підхід до живлення з високоякісними інгредієнтами, починаючи з дбайливо відібраного м'яса курки, білої риби та ягняти, і закінчуючи корисними жирами, фруктами та овочами. 

 

Кожна формула, у тому числі і беззернова, пропонує чудовий вибір для унікальних харчових потреб Вашого чотирилапого друга. Відсутність зерна чи присутність цільних корисних зерен та ретельна збалансованість інгредієнтів  забезпечує максимальну вигоду від харчування, постійний потік енергії, підтримку імунітету, здоров'я і гарного самопочуття Вашого улюбленця.