Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розумний будинок CROCI Domus забезпечує максимальний комфорт для котів і маленьких собак: регуляція температури створює ідеальну атмосферу як влітку, так і взимку, розслабляючі звуки допомагають повністю розслабитися, сучасний дизайн посилює будь-який тип меблів для будинку. Дім автоматично може активувати LED-світлення.
- Регульована температура від 15-35 градусів дозволяє коту почуватися комфортно в будь-який час року.
- 5 вмонтованих мелодій подарують релакс вашому улюбленцеві.
- Освітлення з низьким вмістом електроенергії.
- IR (інфрачервоний датчик руху) - для активації музики і освітлення.
- Підходить для великих і малих порід котів і дрібних порід собак.
Цвет: білий
Розмір: 43*41,2*45,5 см
Виробник: Croci, Италия.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Белый |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 455 мм мм |
| Длина | 430 мм мм |
| Материал изготовления | Пластик, Текстиль |
| Особенности | Съемный матрас |
| Ширина | 412 мм мм |
- Цена: 10 530 ₴


