
Лежак для собак Пухнастики 49*35*13 см (бежевий)
- В наличии
- Код: ММ-2
384 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Усі домашні улюбленці люблять ходити на хозяйському ліжку, особливо в відсутності власників, але це створює незручність для людей, оскільки тварини залишають свою шерсть, бруд, а іноді навіть рвуть ліжко. Щоб цього не сталося, кожному улюбленцю потрібно виділити окреме спальне місце і привчати його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця з його розмірів і уподобань, постарайтеся зробити її затишною і комфортною.
М'яка, тепла і зручне ліжечко сподобається вашому розпліднику, а його стильний дизайн вкраде будь-який інтер'єр.
Стрирка при температурі 30 ° C
Розмір: 49*35*13 см
Виробник: Пухнастики, Україна.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Собаки |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 мм мм |
| Длина | 490 мм мм |
| Ширина | 350 мм мм |
- Цена: 384 ₴

