
Туалет-бокс кутовий для котів з фільтром і лопаткою MPS CORNER BLUE 52*59,5*44,5 см
- В наличии
- Код: CORNER
1 280 ₴
- +380 (99) 062-26-25
Практичний та зручний пластиковий туалет для кішок.
Особливості закритого туалету: - ідеально для розміщення в кутку кімнати; наповнювач не розсипається довкола туалету; висока основа підносу; фільтр із вугіллям для нейтралізації запахів; рухомі двері; ручка для зручного пересування туалету; легко відкривати та закривати.
Матеріал: пластик. У комплект входить два фільтри з вугіллям.
Якщо це перший закритий туалет у Вашого вихованця, рекомендується спочатку зняти дверцята, щоб кішка мала вільний доступ всередину. Через кілька днів, коли Ви побачите, що Ваш вихованець впевнено заходить у туалет-будиночок, встановіть дверцята і злегка підштовхніть кішку всередину туалету. Зазвичай коти відразу розуміють, що дверцята вільно відкриваються, варто лише трохи підштовхнути її.
Примітка! При використанні комкующегося наповнювача в закритому туалеті для котів рекомендується зняти з туалету фільтр-поглинач запахів.
Розмір: 52*59,5*44,5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 445 мм |
| Длина | 520 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 595 мм |
| Тип | Лопатка |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 52*59,5*44,5 |
- Цена: 1 280 ₴

