
Туалет-бокс для котів з фільтром MPS NETTA GREEN 54*39*40 см
- В наличии
- Код: БОКСNETTAЗЕЛЕНИЙ
969 ₴
- +380 (99) 062-26-25
Пластиковий закритий туалет для кішок від відомої італійської компанії MPS (МПС) допоможе вам захистити будинок від неприємних запахів і припаде до вподоби навіть найвибагливішим вихованцям.
Має спеціальний фільтр, який швидко вбирає рідину та нейтралізує неприємні запахи, дверцята, через які вихованець легко потрапляє всередину, а також зручну ручку, що облягає процес транспортування.
З біо-туалетом ваш вихованець завжди почуватиметься комфортно, а вам більше не доведеться по кілька разів на день прибирати лоток. Фільтру вистачає надовго! Наявність вугільного фільтра зводить можливість появи в квартирі неприємних запахів практично до нуля.
Закритий туалет ідеально підходить сором'язливим кішкам та котам, які соромляться справляти природні потреби у присутності людей чи інших домашніх тварин. Не дозволяє при закопуванні розкидати тварині наповнювач навколо лотка та виключає проблему випадкового «промаху», тим самим сприяючи підтримці чистоти в будинку.
Закритий туалет естетично виглядає у квартирі, приховуючи вміст від погляду. Туалет легко збирається, а також легко розуміється на миття. При покупці даного туалету кошенятам враховуйте, що малюкам може бути складно впоратися з високими бортами та дверцятами, що закривають вхід до туалету.
Колір зелений
Розмір: 54*39*40 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 400 мм мм |
| Длина | 540 мм мм |
| Размер | 54*39*40 см |
| Тип | Туалет |
| Ширина | 390 мм мм |
- Цена: 969 ₴

