
Коврик для переноски Croci MIMETICA 64,5*45*3 см (хакі)
- В наличии
- Код: C2078236
815 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже практична і універсальна матрац Croci - це тоненька м'яка підстилка для котів і собак.
Розмаїття розмірів дозволяє вибрати найкраще для вашого піта.
Випадки, з яких зшита підстилка, приємні на дотик і довго служать. Підстилка є чудовим аксесуаром, який можна взяти з собою в подорож з Вашим чотирманогим другом.
Її можна простелити в пластикову перемітку для більшого комфорту вашого пташата.
Не хвилюйтеся, якщо підстилка забрудниться землею або травою - її можна стирати при низькій температурі і вона знову буде як нова!
Матеріал: башерсть, поліестер.
Цвет: хаки.
Розмір: 64,5*45*3 см
Виробник: Croci, Италия.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Хаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 30 мм мм |
| Длина | 645 мм мм |
| Ширина | 455 мм мм |
- Цена: 815 ₴

