
Сумка-переноска для тварин 38*27,5*20 см Croci Isabella
- В наличии
- Код: C2178430
1 984 ₴
- +380 (99) 062-26-25
Сумка-переноска для собак і кішок Croci виконана в стиліному дизайні.
Ця сумка стане не тільки зручним засобом трансПереноска тварин, але й неймовірно стильним аксесуаром.
З бічного боку є зручний застібаючий кишеню.
В кишені можна покласти ключі від будинку, гроші або телефон, тому з такою сумкою-переноською вам не обов'язково брати з собою ще й дамську сумочку.
Зручні ручки дозволяють повісити сумку на плече або нести в руках.
Сумка-переноска добре тримає форму, тому на час трансПереноска вона стане для тварин затишним будиночком.
Ніз сумки виготовлені з нескупченого нейлона, щоб сумка з тваринами всередині випадково не зісковзнула з гладкої поверхні і не впала.
Розмір: 38*27,5*20 см.
Матеріал: Нейлон.
Країна-провідник: Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Цвет | Синий |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 200 мм мм |
| Длина | 380 мм мм |
| Ширина | 275 мм мм |
- Цена: 1 984 ₴

