
Сумка-переноска для тварин 40*28*20 см Croci Mademoiselle Redwine
- В наличии
- Код: C6078653
3 367 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-переноска для собак і кішок Croci Mademoiselle Redwine виконана у стилі дизайну.
Ця сумка стане не тільки зручним засобом трансПереноска тварин, але й неймовірно стильним аксесуаром.
Сумка-переноска з ПВХ (сілікон) добре тримає форму, тому на час трансПереноска вона стане для тварин затишним будиночком.
Матеріал: ПВХ (сілікон) з підкладкою з тканини, штучне хутро, захисний поводок.
Розмір: 40*28*20 см
Виробник: Croci, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Цвет | Бордовый |
| Материал | Текстиль |
| Сезон | Зима |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 200 мм мм |
| Длина | 400 мм мм |
| Ширина | 280 мм мм |
- Цена: 3 367 ₴

