
Сумка-переноска для тварин автокрісло 38*26*31 см Croci Scarlett (рожеві вставки)
- В наличии
- Код: C2078181
2 029 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже красивий і сучасний рюкзак від італійської компанії Croci
- Croci Scarlett - рюкзак з двома великими ручками для Переноска
- два м' яжких Регульовані плечовий ременя
- забезпечується оптимальною вентиляція Бічні ґратчасті вставки
- До того ж удобен для перевезення тварин в автомобілі, Завдяки клапанам на спинці рюкзака, які дозволяють легко прикріпити його до ременів безпеки.
Розміри 38*26*31 см
Виробник: Croci, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Цвет | Черный |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 310 мм мм |
| Длина | 380 мм мм |
| Ширина | 260 мм мм |
- Цена: 2 029 ₴

