
Сумка-переноска для тварин 46*26*27 см Croci ROCKET чорна
- В наличии
- Код: C2178015
1 688 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-переноска для котів і собак Croci ROCKET
Дуже корисна і сучасна сумка.
Вона виготовлена з твердої тканини ПВХ.
Усередині сумки є Ремінь з карабіном для тварини, яка не дозволяє тварині вистрибнути з Переноска.
Є 3 сітківки для циркуляції повітря.
Розмір: 46*26*27 см
Матеріал: М' яч ПВХ (синтетика)
Цвет: чорний
Виробник: CROCI, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Цвет | Черный |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
- Цена: 1 688 ₴

