
Лежанка для собак Пухнастики 54*40*13 см (бежева)
- В наличии
- Код: ММ-3
442 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кожен домашній улюбленець любить поніжитися на господарському ліжку, особливо без власників, але це приносить незручність людям, оскільки тварини залишають свою вовну, бруд, а іноді, навіть рвуть ліжко. Щоб цього не відбувалося, кожному вихованцю потрібно виділити окреме спальне місце та привчити його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця виходячи з його розмірів та уподобань, подбайте про його затишок та комфорт.
М'яка, тепла та зручна лежанка сподобається вашому вихованцю, а його стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.
Прання при температурі 30 ° C
Розмір: 54*40*13 см
Виробник: Пухнастики, Україна.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Собаки |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 мм мм |
| Длина | 540 мм мм |
| Размер породы животных | Великі, Середні |
| Ширина | 400 мм мм |
- Цена: 442 ₴

