
Пластикова лежанка для собак 57*40*24 Croci MORFEO (бежева)
- В наличии
- Код: C2020783
763 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Усі домашні улюбленці люблять ходити на хозяйському ліжку, особливо в відсутності власників, але це створює незручність для людей, оскільки тварини залишають свою шерсть, бруд, а іноді навіть рвуть ліжко. Щоб цього не сталося, кожному улюбленцю потрібно виділити окреме спальне місце і привчати його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця з його розмірів і уподобань, постарайтеся зробити її затишною і комфортною.
Міцна, практична і зручніша лялечка сподобається вашому вихованцю, а його стильний дизайн вкраде будь-який інтер'єр.
Розмір: 57*40*24 см
Виробник: Croci, Італія
ЛЕЖАНКА ПОСТАВЛЯЕТСЯ БЕЗ ПОДУШКИ!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид животных | Собаки |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 240 мм мм |
| Длина | 570 мм мм |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 400 мм мм |
- Цена: 763 ₴

