Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітина від італійської фірми Croci ідеально підходить для подорожей із вихованцем на великі відстані. Також забезпечує надійне і безпечне місце в будинку для сну собаки. Дуже зручна для розміщення собаки на виставці.
Клітина легко збирається без використання інструментів. Спеціальна конструкція замків запобігає довільному відкриття передніх та бокових дверей.
Комплектується пластиковим піддоном із суперміцного матеріалу, який легко мити.
Товщина лозин каркаса 4,2 мм, товщина лозин усередині каркаса поздовжніх 3,5 мм, поперечних 2,7 мм.
Розмір:
Ширина – 64 см
Глибина - 48 см
Висота - 54 см
Виробник:
Croci, Італія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Транспортная клетка |
| Вид животных | Собаки |
| Высота | 540 мм мм |
| Длина | 640 мм мм |
| Материал | Металл |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 480 мм мм |
- Цена: 3 571 ₴


