Дуже красива і сучасна сумка-переноска від італійської компанії Croci
Необов' язкове сумка для Переноска собак або котів з ременем, що регулюється ременем, виконаною з стійких нейлонових і сіткових деталей, що забезпечують відповідну вентиляцію. Особливою особливістю цієї моделі є можливість постійного моніторингу вашого піта. Ця сумка призначена для підтримки собаки, який не важить більше 5 кг. Наручний матеріал 100% бавовни. Синій кольор
Удобная, Дуже простий, компактний- Але при цьому дуже надійна.
Підійде для йорка, шпиця, чхуахуа, ши-цу, мальчику, чівер йорка, кхс і т.д.
Зроблена сумка, як Слінг для собак, Її дуже зручно носити через плече, завдяки широкому ремнію. На ремні - кишені для мобільного телефону. Мається великий кишені на одяг для іграшок і пакетиків для вигулу.
Для безпеки тваринки використовують спеціальний ремішок, щоб фіксувати собаку в сумці.
Ця Сумка-гамак для собак приготована для любителів оригінальних, незвичайних кольорів.
Звільняє руки, вирівнює поставу! Ідеальне рішення!
Гамак дуже гарний і може вмістити в себе двох маленьких собачок!
Стирка при 30*С.
Розмір: 41*26*17 см.
Виробник: Croci, Италия.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Слинг-переноска |
| Цвет | Синий |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 170 мм мм |
| Длина | 410 мм мм |
| Ширина | 260 мм мм |
- Цена: 2 261 ₴


