
Сумка-переноска для тварин 27*30*52 см Croci Fast&Easy
- В наличии
- Код: C2078916
3 194 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-переноска для животных Croci Fast&Easy
М’які нейлонові пояси та висилені плечові ремені.
Виготовлений з водонепроникного нейлону. Дно сумки висилено і має зовнішній кишені. Завдяки відкриттям з трьох сторін ви зможете побачити свого собаку в будь - який час, і він почуватиметься безпечно. Також є кишені для аксесуарів.
кольор: бежевий або бежевий.
Вага тварини: 14-18 кг
Розмір: 27*30*52 см
Виробник: Croci, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Сумка-контейнер |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 520 мм мм |
| Длина | 270 мм мм |
| Ширина | 300 мм мм |
- Цена: 3 194 ₴

