
Лежак для собак Croci Glam 70*60*23 см (синій)
- В наличии
- Код: C2178564
4 034 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Усі домашні улюбленці люблять ходити на хозяйському ліжку, особливо в відсутності власників, але це створює незручність для людей, оскільки тварини залишають свою шерсть, бруд, а іноді навіть рвуть ліжко. Щоб цього не сталося, кожному улюбленцю потрібно виділити окреме спальне місце і привчати його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця з його розмірів і уподобань, постарайтеся зробити її затишною і комфортною.
М'яка, тепла і зручне ліжечко сподобається вашому розпліднику, а його стильний дизайн вкраде будь-який інтер'єр.
Дно не ковзає.
Стрирка при температурі 30 ° C
Розмір: 70*60*23 см
Виробник: Croci, Італія
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид животных | Собаки |
| Цвет | Синий |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кроватка |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 230 мм мм |
| Длина | 700 мм мм |
| Ширина | 600 мм мм |
- Цена: 4 034 ₴

