
Рюкзак-переноска для тварин Croci Fast&Easy 30*33*26 см
- В наличии
- Код: C2058890+
2 957 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак-переноска для тварин Croci Fast>Easy
- Важкий нейлоновий рюкзак для комфортного Переноска собак і котів до 10 кг
- Ідеально для спостереження за собакою під час подорожей, ваш улюбленець буде вдячний, якщо ви будете поруч
- Відкриття на передній і верхній частині рюкзака через блискавицю
- сек Повітряпроникна сітка спереду і зверху
- Анатомічно адаптований комфорт
- з коротким привідком
- дуже легко чистити вологою ганчіркою
кольор: бежевий і коричневий
Вага сумок: 0,8 кілограма.
Розміри: довжина 30 см, висота 33 см, глибина 26 см.
Виробник: Croci, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 260 мм мм |
| Длина | 300 мм мм |
| Максимальная нагрузка | 10 кг кг |
| Ширина | 330 мм мм |
- Цена: 2 957 ₴

