
Туалет для котів кутовий MPS CORNER OPEN 52*50*14 см
- В наличии
- Код: CORNEROPEN
577 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет кутовий для кішок - нестандартна конструкція котячого лотка.
Перевага кутового туалету - можливість економії простору. Чудовий варіант для будинку, де живуть кілька котів, або для економії місця. Достатня глибина лотка в 14 см забезпечує зручності для кота.
Розмір: 52x50x14 см (довга x висоти).
Матеріал: пластик.
Зручний туалет у відповідному місці вирішить питання гігієни котів, що живуть у приміщенні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 140 мм мм |
| Длина | 520 мм мм |
| Размер | 52*50*14 |
| Тип | Туалет |
| Ширина | 500 мм мм |
- Цена: 577 ₴

