
Туалет для котів з рамкою MPS NETTA OPEN GREEN 54*39*29 см
- В наличии
- Код: NETTAOPENЗЕЛЕНИЙ
605 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий відкритий туалет Netta для кішок від відомої італійської компанії MPS (МПС) допоможе вам захистити будинок від неприємних запахів і припаде до вподоби навіть найвибагливішим вихованцям.
Не дозволяє при закопуванні розкидати тварині наповнювач навколо лотка та виключає проблему випадкового «промаху», тим самим сприяючи підтримці чистоти в будинку.
Туалет легко збирається, а також легко розуміється на миття.
При покупці даного туалету кошеням враховуйте, що малюкам може бути складно впоратися з високими бортами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 540 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 54*39*29 |
| Тип | Туалет |
- Цена: 605 ₴

