
Дряпка стовбчик на підставці з полицею і диваном 30*38*50 см Пухнастики шоколад/беж (джгут)
- В наличии
- Код: Д-5
1 157 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розібрані шпалери, ісцарапанний диван, розірвана оббивка крісла...
Ні, це не пограбування і не зображення з фільму жахів, це інтер'єр звичайної квартири, в якій живе кішка.
Одна з головних проблем у змісті кота полягає в тому, щоб навчити його дряпати будь - які горизонтальні та вертикальні поверхні.
Кігтети не лише витрачають енергію на кігті, але й відновлюють активні кігті, роблячи своєрідний манікюр. Пристосування стане постійним місцем відпочинку вашого кота.
Покриття зроблене з безпечних для тварин матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 500 мм мм |
| Длина | 300 мм мм |
| Ширина | 380 мм мм |
- Цена: 1 157 ₴

