Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет з бортиком для котів.
Підходить кішкам великих порід.
Туалет підходить для будь-яких наповнення.
Лоток виготовлений з практичного й міцного напівпрозорого пластику, легко миється і не всмоктує запахів.
Розмір: 52*39*20 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 200 мм мм |
| Длина | 520 мм мм |
| Размер | 52*39*20 см |
| Тип | Туалет |
| Ширина | 390 мм мм |
- Цена: 518 ₴


