
Туалет для котів з високою рамкою 46*35*20 см Croci BIRBA (червоний, блакитний, рожевий, зелений)
- Нет в наличии
- Код: C6020057
532 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний, практичний туалет для котів. Дуже компактний, тому підходить для невеликого приміщення. Він оснащений зйомкою, яка запобігає висипанню наповнювача.
Переваги туалету:
• Сучасний дизайн і привабливі кольори
• зручна рамка
• компактний розмір
• зручний вхід для котячих також у похилому віці.
• безпечний матеріал
Розмір: 46*35*20 см
Виробник: Croci, Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 200 мм мм |
| Длина | 460 мм мм |
| Размер | 46*35*20 см |
| Размер породы животных | Дрібні, Великі, Середні |
| Тип | Туалет |
| Ширина | 350 мм мм |
- Цена: 532 ₴

