Описание
Характеристики
Информация для заказа
Закрита клітина італійської фірми MPS з жорсткого пластику чудово підходить для дрібних гризунів.
Якщо ви виберете правильну клітину та аксесуари, то вам буде приємно спостерігати за життям цієї тварини. Завдяки прозорим стінкам у цій моделі вміст піта стане захопливою грою. Верхня — це металева дверцята. Повітря вільно діє. Високі борти піддону запобігають розкидання сміття. Клітина має рухомі колеса, кормушкою і виделкою.
Матеріал: міцний високоякісний і нетоксичний пластик.
Стильне і зручне житло для вашого гризуна на довгі роки.
Розмір: 53*38*26 см
Виробник: MPS, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вольер |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 260 мм мм |
| Длина | 530 мм мм |
| Ширина | 380 мм мм |
- Цена: 1 435 ₴


