Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гніздо Це ідеальне місце для гніздування. Сконструвано спеціально для невеликих екзотичних птахів з натурального матеріалу.
У вас є зручне кріплення, завдяки якому гніздо легко встановити в клітині.
Створює ілюзію природного висиджування пташенят.
Матеріал: бамбук.
Розмір: 8*9,5*12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Животное | Птицы |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гнездо |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120 мм мм |
| Длина | 80 мм мм |
| Назначение | Для птиц |
| Ширина | 95 мм мм |
- Цена: 131 ₴


