
Туалет-бокс для котів з фільтром MPS NETTA MAXI BLUE 66*49* 50 см
- В наличии
- Код: БОКСNETTAMAXСИНІЙ
1 585 ₴
- +380 (99) 062-26-25
Пластиковий закритий туалет для котів від відомої італійської компанії MPS (МПС) допоможе вам захистити будинок від неприємних запахів і, можливо, навіть найпривабливіших улюбленців.
У неї є спеціальний фільтр, який швидко вбирає рідину і нейтралізує неприємні запахи, дверцята, через яку пітомець легко потрапляє всередину, а також зручну ручку, що полегшує процес трансПереноска.
З біо-туалетом ваш улюбленець завжди буде почуватися комфортно, а вам більше не доведеться по кілька разів на день прибирати лоток. Фільтрування триває довго! Видатки вугільного фільтра зменшують ймовірність появи неприємних запахів у квартирі майже до нуля.
Закритий туалет ідеально підходить сором’язливим котам і котам, які соромляться задовольняти природні потреби людей та інших домашніх тварин. Не дозволяє закопуванню розкидати тварину навколо лотка і виключає проблему випадкового « промаху», таким чином спричиняючи підтримання чистоти в будинку.
Закритий туалет виглядає елегантно в квартирі, приховуючи вміст від очей. Туалет легко збирається і легко розбирається для миття. Купуючи цей туалет, кошенятам слід пам’ятати, що немовлятам важко справлятися з високими бортиками і дверцятами, які закривають вхід до туалету.
кольор: синій
Розмір: 66*49*50
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 500 мм мм |
| Длина | 660 мм мм |
| Размер | 66*49*50 см |
| Тип | Туалет |
| Ширина | 490 мм мм |
- Цена: 1 585 ₴

