
Кутовий туалет для гризунів у клітку Croci 35*24*19 см
- В наличии
- Код: R6075899
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий туалет Croci - Ідеальний аксесуар для гігієни в клітці гризунів.
Виготовлений з практичного безпечного для тварин матеріалу.
Підходить для всіх наповнителів.
За допомогою кутової ергономічної форми економить місце в клітині.
Туалет не вбирає запаху, а легко миється.
Матеріал: пластик
Розміри: 35*24*19 см
Виробник: Croci, Италия
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Животное | Грызуны |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Туалет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 190 мм мм |
| Длина | 350 мм мм |
| Размер | 35*24*19 |
| Размер породы животных | Дрібні, Великі, Середні |
| Ширина | 240 мм мм |
- Цена: 160 ₴

