Описание
Характеристики
Информация для заказа
Просторна клітина італійської фірми MPS для хом'яків та інших дрібних гризунів.
Яскрава і міцна клітина стануть затишним притулком для вашого пташата. Клітина складається з пластмасового піддону і металевої решітки. Додатковий аксесуар у комплекті: будиночки, годівниці, бігове колесо. Завдяки тому, що у клітині кілька рівнів спостерігати за марнотним життям гризуна буде дуже цікаво. Глубокий піддон з якісного пластику запобігає поширенню сміття поза клітинами.
Розмір: 58x32x38 см.
Матеріал: пластик, метал.
Стильне і зручне житло для вашого гризуна на довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Животное | Грызуны |
| Цвет | Красный |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Цена: 2 287 ₴


