Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний будинок для гризунів Croci Peter 15*25*16 см
Для хом’яків і дрібних гризунів
Виготовлено з натурального дерева
Для прикриття ігор
Розмір 15*25*16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 160 мм мм |
| Длина | 150 мм мм |
| Ширина | 250 мм мм |
- Цена: 598 ₴


