Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кожен домашній улюбленець любить поніжитися на господарському ліжку, особливо без власників, але це приносить незручність людям, оскільки тварини залишають свою вовну, бруд, а іноді, навіть рвуть ліжко. Щоб цього не відбувалося, кожному вихованцю потрібно виділити окреме спальне місце та привчити його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця виходячи з його розмірів та уподобань, подбайте про його затишок та комфорт.
М'яка, тепла та зручна лежанка сподобається вашому вихованцю, а його стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.
Прання при температурі 30 °C
Розмір: 95*70*22 см
Виробник: Ferplast, Італія
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milord |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 220 мм мм |
| Длина | 950 мм мм |
| Размер породы животных | Гігантські, Великі |
| Ширина | 700 мм мм |
- Цена: 3 250 ₴


