
Лежак плюшевий для собак Milord PONCHIK XL 95*70*2 см (білий)
- В наличии
- Код: VR01//0360
3 381 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Усі домашні улюбленці люблять ходити на хозяйському ліжку, особливо в відсутності власників, але це створює незручність для людей, оскільки тварини залишають свою шерсть, бруд, а іноді навіть рвуть ліжко. Щоб цього не сталося, кожному улюбленцю потрібно виділити окреме спальне місце і привчати його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця з його розмірів і уподобань, постарайтеся зробити її затишною і комфортною.
М'яка, тепла і зручне ліжечко сподобається вашому розпліднику, а його стильний дизайн вкраде будь-який інтер'єр.
Стрирка при температурі 30 °C
Розмір: 95*70*22 см
Виробник: Ferplast, Італія
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milord |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 950 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Размер породы животных | Гігантські, Великі |
- Цена: 3 381 ₴

