Описание
Характеристики
Информация для заказа
Усі домашні улюбленці люблять ходити на хозяйському ліжку, особливо в відсутності власників, але це створює незручність для людей, оскільки тварини залишають свою шерсть, бруд, а іноді навіть рвуть ліжко. Щоб цього не сталося, кожному улюбленцю потрібно виділити окреме спальне місце і привчати його там відпочивати. Виберіть лежанку для свого улюбленця з його розмірів і уподобань, постарайтеся зробити її затишною і комфортною.
М'яка, тепла і зручне ліжечко сподобається вашому розпліднику, а його стильний дизайн вкраде будь-який інтер'єр.
Стрирка при температурі 30 °C
Розмір: 62*44*222 см
Виробник: Ferplast, Італія
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milord |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид животных | Кішки, Собаки |
| Высота | 220 мм мм |
| Длина | 620 мм мм |
| Ширина | 440 мм мм |
- Цена: 1 809 ₴


