
Комплект шлея з повідцем AnimAll для собак середніх порід, пантон 3, 2/33-50/180 см
- В наличии
- Код: 2000981279547
406 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект шлейка з повідцем AnimAll для собак середніх порід, пантон 3, 2/33-50/180 см
Для тих, хто цінує комфорт та безпеку свого вихованця під час прогулянок :)
Переваги:
- Виготовлений із міцного та довговічного матеріалу: нейлон.
- Шлей має анатомічну конструкцію, яка адаптується під форму та рухи улюбленця, завдяки можливості регулювання у 3-х місцях.
- Привабливий пастельний колір, який привертає увагу. Вишукане, унікальне забарвлення.
- Розміри шлейки 10/250-300 та 15/300-400 мм підходять для маленьких порід собак та всіх порід кішок.
- Міцний та надійний карабін виготовлений з металу, що додатково закривається та металеві фастекси, утримають тварину при правильному підборі розміру амуніції.
- М'яка неопренова ручка для довгої комфортної прогулянки господаря з улюбленцем.
- 4 розміри: 10/250-300/1800 мм; 15/300-400/1800 мм; 20/330-500/1800 мм; 25/420-520/1800 мм.
- Зручна довжина повідця 1800 мм, що забезпечує достатній простір для руху тварини.
Характеристики:
- матеріал: нейлон;
- колір: пастельний;
- розмір: 2/33-50/180 см;
- виробник: ТМ AnimAll;
- тварина: для собак;
- тип: комплект шлейка з повідцем;
- порода: середня;
- довжина: 180 см
- обхват грудей: 33-50 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AnimAll |
| Тип | Комплект |
| Материал | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 180 см мм |
| Допомога тваринам | Допомогти |
| Животное | Для собак |
| Обхват груди | 33-50 см |
| Размер | 2/33-50/180 см |
| Размер породы | Средние |
- Цена: 406 ₴

