Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11 см |
| Довжина | 33 см мм |
| Категорія | для хлопчиків |
| Колір | синій, салатовий, з візерунком/малюнком |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 1 507 ₴


