Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11 см |
| Довжина | 25 см мм |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | рожевий, з візерунком/малюнком |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 22 см мм |
- Ціна: 1 264 ₴


