Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для взуття і не тільки. Чудово підійде для транспортування спортивної форми, різного інвентарю для спортивних секцій тощо. Дитина зможе помістити у сумку всі необхідні речі для прогулянки. Виготовлена з надійного, цупкого, витривалого матеріалу. Яскрава сумочка із зображенням соковитих яблучок. Сумка колекції аксесуарів Apfelherz німецького бренду sigikid. Розмір 37х1х32 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 см |
| Довжина | 37 см мм |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | червоний, з візерунком/малюнком |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 32 см мм |
- Ціна: 799 ₴






