
влевовправо
Дошка кухонна Ardesto Gemini, 33х20х0.85см, пластик, сірий
- Немає в наявності
- Код: ERAR1433GR
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна дошка ARDESTO Gemini сірого кольору – вкрай необхідний аксесуар на кожній кухні. Виріб виготовлено з харчового пластику – безпечного для здоров’я та практичного матеріалу, та термостійкої гуми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 33 см мм |
| Тип | дошка кухонна |
| Товщина | 0.85 см |
| Ширина | 20 см мм |
- Ціна: 199 ₴






