Продавець 33-Sobaki розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2326 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 13.05).

Акваріумістика досить захоплююче хобі, сприяє нормалізації психіки та усунення нервових зривів. Акваріуми чудово доповнюють інтер'єр. Інтернет-магазини акваріумів пропонують у наш час великий вибір акваріумного обладнання. Можна розгубитися при виборі відповідного акваріума та необхідного приладдя до нього. Як вибрати хороший резервуар та підібрати правильно все для акваріума?


На самому початку вибору акваріума варто задуматися про потрібну форму, яка ідеально впишеться в інтер'єр. Найменшим ідеальним об'ємом вважається 60 л., але оптимальним буде придбати все-таки 100 л. Вони можуть бути каркасні та безкаркасні, часом їх можна навіть підвісити, деякі моделі одразу продаються на підніжці.


Резервуари бувають:

Круглі форми;
кубічної форми;
Прямокутної форми;
Панорамної форми (коли оглядове скло опукле);
Пірамідоїдальної форми.

При виборі акваріума враховуються деякі нюанси. Встановлюючи його, пам'ятайте, що в майбутньому має проводитися чистка резервуара, годування рибок, розміщення рослин або аксесуарів, тому він повинен бути зручним. У штучне водоймище не повинні потрапляти прямі сонячні промені, а при розміщенні рибок співвідносите об'єм ємності до кількості рибок. Зазвичай на 1 літр води береться 1 см дорослої особини рибки, такі співвідношення необхідні, щоб уникнути конфліктів між мешканцями.


Аксесуари для акваріума

Купуючи акваріум, до нього купується і певний набір обладнання:

Водонагрівач;
Підсвічування;
Фільтр;
Грунт;
Компресор.

Водні магазини разом з резервуарами пропонують кришки, які оснащені підсвічуванням та спеціальні тумби до них. При обмеженні простору під установку акваріума, така пропозиція актуальна, крім освітлення, кришка також сприяє меншому випаровуванню води, обмежить вистрибування рибок, дозволить контролювати освітлення в акваріумі. Додатково можна також доглянути і вентилятор, що охолоджує, він дозволить не перегріти воду.


Водонагрівач

Бувають вони трьох видів, один з яких встановлюється безпосередньо в ґрунт – донний. Він сприятливо впливає на розташовані у ньому рослини. Другий вид нагрівача називається зовнішній проточний, він розташовується зовні, врізають його в шланг фільтра, щоб рівномірно прогрівати воду в резервуарі. Занурювальний вигляд опускають до необхідної позначки.


Підсвічування

Вибираючи лампу, майте на увазі, що потужність світла не повинна бути нижчою за відмітку 0,5 Вт на 1 літр води, потужність більш прийнятна, але не менша. Вимикати лампу варто хоча б на 1 годину щодня.


Фільтр

Фільтр забезпечує чистоту в резервуарі, це найголовніший предмет акваріума. Данний фільтр встановлюється під ґрунт, щоб сприяти також очищенню ґрунту та ґрунту. Зовнішній апарат встановлюється поза резервуаром, для домашніх акваріумів краще вибирати другий варіант, тому що перший вимагатиме складного монтажу та важкого догляду.


Компресор

Він забезпечує подачу повітря в акваріум та аерує воду в резервуарі. При виборі варто враховувати основні показники: регулювання потоку повітря, безшумність під час роботи, потужності агрегату. Потужність розраховують як обсяг, помножений на 0,5. А ось безшумність роботи перевірити варто при включенні безпосередньо перед покупкою.


Грунт

Найкращим вважається гравій, що не має гострих країв. Грунт розміщувати не варто більше 7 см, щоб рослини росли швидше і міцніше. 8мм. Якщо пісок розташувати дрібніше, у ньому заведуть несприятливі бактерії. При виборі піску звертайте увагу на колір, жовтий або червоний містить залізо, що може призвести до вступу в реакцію з водою. Для створення природної атмосфери ґрунт має бути більш темних відтінків.


Мешканці та рослинність

При встановленні акваріума для початку варто вибирати живородячих риб, таких як: мечоносці, гупії, пецілії та моллінезії. Вони не вимагають особливої ​​уваги, утримувати та доглядати їх одне задоволення.


Поступово до них можна підселити і сомиків. Вони урізноманітнюють зовнішній вигляд своєю розмальовкою та формою. Крім того, вони поїдають рештки їжі, є чистильниками для рослин.


До вибору рослин необхідно поставитися серйозно. Для початку можна вибрати прості недорогі рослини. Можна взяти елодею, криптокарину, ряску чи річію. Вишуканості додасть кладорфу або яванський мох.


Що стосується наявних аксесуарів для акваріума, то в їх різноманітності легко загубитися. Магазини акваріумістики допоможуть вам із вибором. Найпопулярнішими вважаються замки та печерки, кораблі та скрині з монетками, все залежатиме від обраної тематики. Особливо захоплюватися аксесуарами не варто, щоб не створити ефект звалища, виявити фантазію і дотримуватися певної тематики.

При покупці товарів для акваріума зверніть увагу на комплекти для догляду. У такі набори входять пінцети, ножички, лопаточки, все, що знадобиться при щоденному догляді "риб'ячого будиночка".


Вибрати та встановити резервуар ще не достатньо, щоб створити затишну атмосферу в будинку, варто подбати про придбання аксесуарів для акваріума та правильно підібрати обладнання до нього, щоб його мешканцям було комфортно та приємно у ньому перебувати. У гіпермаркеті акваріумів і тераріумів ви знайдете все, починаючи з резервуарів для рибок і закачуючи товарами для догляду за ним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner