
влевовправо
Газонокосарка акумуляторна Ryobi ONE+ RY18LM37A-140 18 В акб 1х4А·год 37 см 45 л 25-70 мм 16кг
- Немає в наявності
- Код: ER5133004578
14 499 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна газонокосарка Ryobi RY18LM37A-140 ONE+ забезпечує ширину скошування 37 см для ефективного догляду за газоном. 5-рівневе регулювання висоти (25–70 мм) дозволяє налаштувати висоту трави відповідно до ваших потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Мульчування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний, жовтий |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 37 см |
- Ціна: 14 499 ₴



