Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вмісткий рюкзак блакитного кольору – незамінна річ. Дитина зможе покласти у рюкзак всі необхідні речі: іграшки, спортивний інвентар, змінний одяг. Рюкзак ідеально підходить для дитячого садка, спортивних секцій, гуртків та просто прогулянок. Виготовлений із надміцного нейлону. Довжина ременів регулюється. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Надійну фіксацію забезпечить поперечна лямка між шлейками рюкзака.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 см |
| Довжина | 28 см мм |
| Категорія | для хлопчиків |
| Колір | салатовий, з візерунком/малюнком, блакитний |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 23 см мм |
- Ціна: 1 199 ₴




