
Сумка-переноска для тварин 38*27,5*20 см Croci Isabella
- В наявності
- Код: C2178430
1 984 ₴
- +380 (99) 062-26-25
Сумка-переноска для собак і кішок Croci виконана в стиліному дизайні.
Ця сумка стане не тільки зручним засобом трансПереноска тварин, але й неймовірно стильним аксесуаром.
З бічного боку є зручний застібаючий кишеню.
В кишені можна покласти ключі від будинку, гроші або телефон, тому з такою сумкою-переноською вам не обов'язково брати з собою ще й дамську сумочку.
Зручні ручки дозволяють повісити сумку на плече або нести в руках.
Сумка-переноска добре тримає форму, тому на час трансПереноска вона стане для тварин затишним будиночком.
Ніз сумки виготовлені з нескупченого нейлона, щоб сумка з тваринами всередині випадково не зісковзнула з гладкої поверхні і не впала.
Розмір: 38*27,5*20 см.
Матеріал: Нейлон.
Країна-провідник: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Сумка-переноска |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 200 мм мм |
| Довжина | 380 мм мм |
| Ширина | 275 мм мм |
- Ціна: 1 984 ₴

