
Сумка-переноска для тварин 40*28*20 см Croci Mademoiselle Redwine
- В наявності
- Код: C6078653
3 367 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-переноска для собак і кішок Croci Mademoiselle Redwine виконана у стилі дизайну.
Ця сумка стане не тільки зручним засобом трансПереноска тварин, але й неймовірно стильним аксесуаром.
Сумка-переноска з ПВХ (сілікон) добре тримає форму, тому на час трансПереноска вона стане для тварин затишним будиночком.
Матеріал: ПВХ (сілікон) з підкладкою з тканини, штучне хутро, захисний поводок.
Розмір: 40*28*20 см
Виробник: Croci, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Сумка-переноска |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Текстиль |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 200 мм мм |
| Довжина | 400 мм мм |
| Ширина | 280 мм мм |
- Ціна: 3 367 ₴

