
Сумка-переноска для тварин 46*26*27 см Croci ROCKET помаранчева
- В наявності
- Код: C2178016+
1 688 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-переноска для котів і собак Croci ROCKET
Дуже корисна і сучасна сумка.
Вона виготовлена з твердої тканини ПВХ.
Усередині сумки є Ремінь з карабіном для тварини, яка не дозволяє тварині вистрибнути з Переноска.
Є 3 сітківки для циркуляції повітря.
Розмір: 46*26*27 см
Матеріал: М' яч ПВХ (синтетика)
Цвет: оранжевий
Виробник: CROCI, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Сумка-переноска |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 270 мм мм |
| Довжина | 460 мм мм |
| Ширина | 260 мм мм |
- Ціна: 1 688 ₴

