
Сумка-переноска для тварин 65*49*50 см Croci Fast&Easy
- В наявності
- Код: C2058884+
5 014 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Croci Fast&Easy - дуже зручне Переноска (палатка) для тварин.
Можна використовувати на виставках.
- з металевими штифтами для великої стабільності
- Бокові сітківки забезпечують добру циркуляцію повітря
- споряджений м’яким і теплим флісом
кольор: коричневий з бежевим
Розмір: 65*49*50 см
Виробник: Croci, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Сумка-переноска |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 500 мм мм |
| Довжина | 650 мм мм |
| Ширина | 490 мм мм |
- Ціна: 5 014 ₴

