
Рюкзак-переноска для тварин Croci Fast&Easy 30*33*26 см
- В наявності
- Код: C2058890+
2 957 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-переноска для тварин Croci Fast>Easy
- Важкий нейлоновий рюкзак для комфортного Переноска собак і котів до 10 кг
- Ідеально для спостереження за собакою під час подорожей, ваш улюбленець буде вдячний, якщо ви будете поруч
- Відкриття на передній і верхній частині рюкзака через блискавицю
- сек Повітряпроникна сітка спереду і зверху
- Анатомічно адаптований комфорт
- з коротким привідком
- дуже легко чистити вологою ганчіркою
кольор: бежевий і коричневий
Вага сумок: 0,8 кілограма.
Розміри: довжина 30 см, висота 33 см, глибина 26 см.
Виробник: Croci, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Croci |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 260 мм мм |
| Довжина | 300 мм мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг кг |
| Ширина | 330 мм мм |
- Ціна: 2 957 ₴

