Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторна клітина для кроликів, виробництва італійської компанії MPS.
Має зйомний піддон для легкого прибирання. Клітина складається з пластмасового піддону і металевої решітки. Вона охороняє подвійну безпеку. Яскрава і міцна клітина стануть затишним притулком для вашого пташата. Додатковий аксесуар у комплекті - годівниця для сіна.
Розмір: 100*53*46 см
Матеріал: пластик, метал.
колір піддона: синій
Стильне і зручне житло для вашого гризуна на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPS |
| Країна виробник | Італія |
| Тварина | Гризуни |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 460 мм мм |
| Довжина | 1000 мм мм |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Ширина | 530 мм мм |
- Ціна: 3 100 ₴


