Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторна клітина італійської фірми MPS для хом'яків та інших дрібних гризунів.
Яскрава і міцна клітина стануть затишним притулком для вашого пташата. Клітина складається з пластмасового піддону і металевої решітки. Додатковий аксесуар у комплекті: будиночки, годівниці, бігове колесо. Завдяки тому, що у клітині кілька рівнів спостерігати за марнотним життям гризуна буде дуже цікаво. Глубокий піддон з якісного пластику запобігає поширенню сміття поза клітинами.
Розмір: 58x32x38 см.
Матеріал: пластик, метал.
Стильне і зручне житло для вашого гризуна на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPS |
| Країна виробник | Італія |
| Тварина | Гризуни |
| Колір | Червоний |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 2 287 ₴


