Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для взуття sigikid Forest – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнурки також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка рожевого кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 см |
| Довжина | 37 см мм |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | рожевий, з візерунком/малюнком |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 32 см мм |
- Ціна: 799 ₴


