
влевовправо
Клітка Ferplast COMBI 1 для хом'яків і мишей 40,5 x 29,5 x h 22,5 см
- В наявності
- Код: FR57923499
1 636,80 ₴
+380 (93) 062-26-25
- +380 (99) 062-26-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Combi 1 - клітка для хом'яків невеликого розміру, але в ній є все необхідне для змісту вашого вихованця. Вона виготовлена з пластику і оснащене металевою решіткою зверху для циркуляції повітря; для цієї ж мети є спеціальні отвори на бічних стінках. В комплект входять аксесуари, серед яких годівниця, гніздо, колесо, поїлка та ігрові пластикові тунелі. Завдяки боковим кріпленням, піддон можна повністю від'єднувати, що полегшує процес прибирання.
Як і багато інші клітини компанії Ferplast, Combi 1 підходить для з'єднання з ігровими тунелями та іншими модулями.

- Ідеально підходить для активних маленьких хом'яків
- Підходить для з'єднання з тунелями та іншими модулями
- Відмінна циркуляція повітря завдяки верхній металевій решітці і бокових отворів
- Знімний піддон для легкого прибирання
- Аксесуари входять в комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Хом'як |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 636,80 ₴








