Відгуки про компанію 33-Sobaki
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерий Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Нона Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Порядний продавець і оперативно працює. Корм собаці сподобався, алергії чи проблем з травленням не спостерігаю.Хоча для неї це лише типу смаколик на прогулянці. Харчування натуральними кормами.
- Олекса В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
